Ana Sayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

3
Ağustos 2014’te çıktığımız bu yolda, yayınladığımız yazılarla Kadın Bilişimci adaylarına faydalı olmayı, onları cesaretlendirmeyi ve bilişimle ilgili konularda kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçladık.

Gün geçtikçe amacımıza anlam kattık. Kadın Bilişimci Platformu olarak özellikle üniversitelerde bilişim ile ilgili bölümlerde okuyan genç Kadın Bilişimci adaylarının, mezun olduktan sonra sektörün zorluklarından dolayı çekinip bilişim sektöründen kaçmalarını engellemek, kadınları bilişime teşvik etmek, potansiyellerine rağmen ön plana çıkamayan kadınlarımızı ön plana çıkarmak ve sektördeki başarılı Kadın Bilişimciler ile genç Kadın Bilişimci adaylarını bir araya getirme amaçlarıyla yolumuza devam ettik.

En büyük hedefimiz ise toplumumuzdaki “Kadından bilişimci olmaz” algısını yıkmak. Yorulmadan sektörde başarılı kadınların olduğunu ve olmaya devam edeceğini herkese anlatmaya çalışıyoruz.

Çalışmalarımız boyunca bizi en çok mutlu eden şey, bilgisi ve ilgisi olup cesareti olmayan Kadın Bilişimci adaylarının bu platform sayesinde cesaret bulup, çok güzel işler yaptığını ve kendilerini geliştirdiklerini görmek : )

Siz de Kadın Bilişimci ailesine katılmak için iletişim formumuz üzerinden mesaj bırakabilir veya kadinbilisimci@gmail.com adresine e-mail atabilirsiniz.

Büşra EMİRLİ – Genel Koordinatör

One thought on “Hakkımızda

  1. Nigar Özel diyor ki:

    Kadın bilişimci ailesine katılmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yedi − 6 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>