Ana Sayfa » Genel » İzmir Bilişim Zirvesi’16

İzmir Bilişim Zirvesi’16

Büşra EMİRLİ

Büşra EMİRLİ toplam 12 yazısı bulunmakta.

Yönetim Bilişim Derneği Kurucu Başkanı, Kadın Bilişimci Platformu Genel Koordinatörü, Aldenard'da MIS Specialist

izmir-bilisim-zirvesi-16Günümüzün ve geleceğin bilişim trendlerinin ele alınacağı İzmir Bilişim Zirvesi’16, 2 Nisan’da gerçekleşecek.

Gelenekselleşme yolunda ikincisi gerçekleşecek olan İzmir’in alanındaki en büyük etkinliği İzmir Bilişim Zirvesi, 2 Nisan günü Sabancı Kültür Sarayı’nda gerçekleşecek.

Sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik, nesnelerin interneti, 3 boyutlu teknolojiler, siber güvenlik ve mobil teknolojiler gibi bilişim ve teknolojinin trendlerini alanında uzman kişilerden dinleyeceğiz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoparkı, Yaşar Üniversitesi Bilgi ve Teknoloji Transfer Ofisi ve Berik Girişim’in paydaşları olduğu İzmir Bilişim Zirvesi’nin düzenlenmesinde Aldenard imzası bulunuyor.

Etkinliğin sponsorları arasında ise EGİAD Melekleri, Atölye15, Alastyr, Webportaj gibi önemli markaları görüyoruz.

Bu yılki bazı konuşmacılar ise şöyle; etohum’a seçilmiş girişimlerden Nara Teknoloji‘nin Kurucuları Zafer Karadayı ve Muzaffer Özdemir, Codemodeon‘dan Yağız Hatay (Co-founder), Invidyo‘dan Özgür Deniz Önür (Founder), Vicorp Teknoloji‘den İbrahim Halil Karaca (Co-founder), Siber Bülten‘den Minhac Çelik (Koordinatör), Mobilike‘tan Mehmet Can Yavuz (Product Manager) ve Alastyr‘dan Serkan Koç (Co-founder).

Kadın Bilişimci Platformu olarak, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da İzmir Bilişim Zirvesi’nde yer alacağız. Daha ayrıntılı bilgi ve kayıt için www.izmirbilisimzirvesi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 2 Nisan’da görüşmek üzere !

, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


+ 7 = onbir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>