Ana Sayfa » Genel » Sızma Testi Uzmanı Yetiştirme Programı Başvuru Sonuçları

Sızma Testi Uzmanı Yetiştirme Programı Başvuru Sonuçları

Büşra EMİRLİ

Büşra EMİRLİ toplam 12 yazısı bulunmakta.

Yönetim Bilişim Derneği Kurucu Başkanı, Kadın Bilişimci Platformu Genel Koordinatörü, Aldenard'da MIS Specialist

sizmatesti

Siber Güvenlik Uzmanı Alper BAŞARAN tarafından gerçekleştirilecek Sızma Testi Uzmanı Yetiştirme Programı‘na başvurular tamamlandı ve programın ayrıntıları netleşti. Program 5 Ekim 2015‘te başlayacak ve 12 hafta sürecek.

Öncelikle tüm Kadın Bilişimcilerimize programa göstermiş oldukları ilgi için teşekkür ederiz. Bilişim sektöründe daha fazla kadına ihtiyaç var ve kadından bilişimci olur. Bunu bilişim sektörüne göstermek için varız.

5 kişi olarak belirlediğimiz Kadın Bilişimci kontenjanını 141 başvuru aldıktan sonra 30’a çıkartmaya karar verdik. Buradaki asıl amaç kadınları bilişime teşvik ederek bilişim sektörüne kazandırmaktır. Bu amacımızı gerçekleştirme yolunda bizden desteğini esirgemeyen Alper BAŞARAN’a Kadın Bilişimci Platformu olarak teşekkür ederiz.

İşte başvuru formunda kendilerini anlatarak Sızma Testi Uzmanı olmaya aday 30 Kadın Bilişimci’miz: https://goo.gl/7vMKyU

Seçilen tüm Kadın Bilişimcilerimiz programla ilgili bir mail alacaklar. Adının yanında (*) bulunan Kadın Bilişimcilerimizin kadinbilisimci@gmail.com adresine boş bir mail atmaları gerekiyor.

Programla ilgili tüm ayrıntıları alperbasaran.com‘dan takip edebilir ve tüm sorularınız için basaranalper@gmail.com adresinden Alper BAŞARAN’a ulaşabilirsiniz. Ayrıca şu yazıyı okumanızda fayda var http://alperbasaran.com/sizma-testi-uzman-yetistirme-programi-icerigi/

Benzer eğitimler, Kadın Bilişimci etkinlikleri ve bilişimle ilgili her şey için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın. Hatta kadinbilisimci@gmail.com’a mail atarak aramıza katılın !

 

, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


üç + = 10

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>