Ana Sayfa » Genel » Web Teknolojileri Konferansı’15 14 Kasım’da İzmir’de !

Web Teknolojileri Konferansı’15 14 Kasım’da İzmir’de !

Büşra EMİRLİ

Büşra EMİRLİ toplam 12 yazısı bulunmakta.

Yönetim Bilişim Derneği Kurucu Başkanı, Kadın Bilişimci Platformu Genel Koordinatörü, Aldenard'da MIS Specialist

wtk15

Geçtiğimiz yıl İzmir’de bir ilk olarak düzenlenen WTK’14 ün ardından bu yıl Web Teknolojileri Konferansı 2015, 14 Kasım Cumartesi DEÜ Sabancı Kültür Sarayı’nda gerçekleşecek.

Geçtiğimiz haftalarda Sina Afra’dan yatırım alan Atölye15in organize ettiği WTK’15 te Altın Sponsorlar BKM Express, Webtures, DEPARK ve Aldenard. Konferans, Gümüş Sponsor olan Pozitif TV tarafından canlı yayınlanacak.

Konferansta bu yıl ele alınacak konulardan bazıları; güncel web ve mobil teknolojileri, holistik SEO, scalability, bulutta yazılım geliştirme, IoT, Javascript ile native mobil uygulama geliştirme ve e-ticaret.

WTK’15 ile ilgili ayrıntılı bilgi ve program için www.wtkizmir.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Web ve mobil teknolojiler alanına ilgi duyanlar ve bu sektörlerde çalışanlar için çok faydalı olacağını düşündüğümüz bu konferansta Kadın Bilişimci Platformu olarak biz de yer alacağız. Tanışmak isteyenleri standımıza bekleriz.

wtk15

, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sekiz + = 13

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>